Novinky Lučina Kozí a Nadýchaná bez laktózy

28. 4. 2017
Lučina přichází s trendy novinkami pro všechny, kteří se snaží žít zdravě! Na pulty míří nová Lučina Kozí a Nadýchaná Lučina bez laktózy!


Trendem současného stravování je přírodní, výživná a chutná strava. Záleží i vám na tom co jíte? Tak přesně pro vás je tu Lučina, která se zrodila z čisté přírody. Lehká a svěží chuť se nyní probouzí ve třech novinkách, kterým neodolají příznivci zdravého životního stylu, starostivé maminky ani praví gurmeti. Lučina následuje trend, který nás učí kvalitně jíst a předcházet civilizačním nemocem. Svůj jídelníček můžete nově obohatit o sýr Lučina Nadýchaná bez laktózy, Lučina Kozí a Lučina Kozí s bylinkami.

 

Proč jsou kozí produkty tak výjimečné?

Koza je v jídle velice vybíravá a díky svým smyslům dokáže vyhledat jen zdravou a kvalitní stravu. To se zřetelně odráží v kvalitě jejího mléka a právě z něj se vyrábí nový čerstvý sýr Lučina kozí. Nyní můžete vyzkoušet novou Lučinu Kozí ve dvou variantách – přírodní a bylinkové. Je vyrobená ze 100 % kozího mléka, a pokud si hlídáte linii, tak ji oceníte především pro nízký obsah tuku, kterého obsahuje pouze 10%. Tento sýr by neměl chybět na stole každé moderní rodiny, pro kterou je kvalitní a pestrá strava důležitou součástí zdravého životního stylu.

 kozi_natur

Lučina Nadýchaná bez laktózy

Ať už trpíte intolerancí laktózy, nebo hledáte alternativu ke klasickým výrobkům, sáhněte po novince bez laktózy, která si zachovala svěží a lahodnou chuť originální Lučiny. Lučina bez laktózy rozšiřuje úspěšnou řadu Lučiny Nadýchané.  Je 100 % bez éček - a díky tomu s ní pocítíte ještě větší pocit lehkosti. 

 n_bez_laktozy